Oyun

Watch Dogs 2 Bomba Gibi Geliyor!


Yılın en önemli etkinliklerinden olan ve oyun dünyasının nabzının atacağı E3 2016 etkinliğine oldukça kısa bir süre kaldı. 3 gün sürecek etkinlikte oyun dünyasının en önemli yapımcıları, geliştiriciler ve -doğal olarak oyunları- görücüye çıkacak.

İşte bu oyunlardan biri de ilki ile oldukça ciddi ilgi görenWatch Dogs 2. Oyunu yapımcısı Ubisoft, etkinlik planlamasına dair paylaştığı mailde Watch Dogs 2, For Honor ve Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’ı resmi olarak duyuracağını açıkladı.

watch-dogs-2-geliyor-705x290

İlk oyunu ile büyük sükse yapan ve satış rakamları ile -az da olsa- Ubisoft’un yüzünü güldüren Watch Dogs, buna rağmen çok ciddi eleştirilere maruz kalmış, hatta oyunu büyük merakla bekleyen çoğu kişi hayal kırıklığına uğramıştı (zira o dönemlerde Watch Dogs, GTA 5’i unutturacak, oyun dünyasında zirveye çıkacak gibi iddialar dillendiriliyordu).

Tabi bu durumun üstüne Ubisoft cephesinden çok daha sağlam bir Watch Dogs gelmesini beklemek yanlış olmaz. Yeni Watch Dogs’un satış rakamları konusunda milyonları bulması ve ilk oyununda beklenilen şeyleri tam anlamıyla bu kez vermesi bekleniyor.

E3 2016 14-16 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Ubisoft etkinliği ise 13 Haziran Pazartesi günü gerçekleşecek.

Okuyucu Puanı
0 oylama
0

Yorum Yap