öZEL İÇERİK
Razer BLACKWIDOW X TOURNAMENT EDITION CHROMA TANITIM VİDEOSU: https://www.youtube.com/watch?v=meuN_rncjlk Donanım, Teknoloji

Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma


Dünyadaki en kaliteli oyuncu ekipmanları üreticilerinden birisi hiç şüphesiz Razer’dır. Bir çok oyuncunun favorisi olan Razer BlackWidow Oyuncu Klavye Serisi. Razer ın’yeni klavyesi olan Razer BlackWidowX Tournament Edition Chroma bize Mükemmel bir oyun Sunmaya geliyor. Razer’ın mükemmel mekanik klavyelerinin sesine şahsen hayranımdır. Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma 16.8 özletirilmiş renk seçeneğiyle geliyor.

 

 

rzr_bwx_techroma_v02_800x600__store_gallery

Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma Kim ne derse desin Harbiden Çok iyi bir klavye.Her bir tuş 50 gram baskı ile komutu sisteme aktaracak şekilde ayarlanmış. Ve tuşların her biri 60 milyon basım ömrü olduğunuda belirtelim.

IMG_5110

Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma Kutu içeriğide klavye gibi güzel. Bize bir çanta ile geliyor Razer BlackWidow X Tournament Edition Chroma. Çantada mouse ve kulaklık için bölme bulunuyor. Tam bir oyuncu çantası olduğu için herkes içine bakmak isteyecektik. Bu çantanın bir diğer özelliği ise çanta elinizden düşerse klavyenize her hangi bir hasar gelme olasılığı çok düşük. Çanta sayesinde Hem taşına bilir olacak hemde yere düştüğünde anlık olarak evlat açısı yaşatmayacak.

IMG_5111

Razer Chroma Serilerinin fix olan Benimde en sevdiğim 2 adet Chroma Razer Stikerı kutu içeriğinde çıkıyor. Kulanma kılavuzu ingilizce. Zaten Türkçe olsada okumuyoruz. Razer BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA, 366 x 154 x 39 mm’lik ölçülere ve 950 gram ağırlığa sahip. Ayrıca ayarlana bilir macro özeliği de bulunuyor.

rzr_bwx_techroma_v01_800x600__store_galleryFiyat konusunada Razer’ın ürünleri kaliteli olduğundan fiyatı hep normaldir. Şuan BLACKWIDOW ULTIMATE modeli şu an 550 TL  Taşıma çantası aksesuarı nedeniyle Razer BLACKWIDOW TOURNAMENT EDITION CHROMA’i Fiyatı : $159.99

 

Son Düşünceler

Genel Puan 0
Okuyucu Puanı
0 oylama
0

Yorum Yap