Oyun

Quantum Break Oyunu Hikaye ve Yeni Yama Hakkında Detaylar!


İlk olarak oyunun hikayesine bakacak olursak ana karakterimiz Jack Joyce, kendini ABD Riverport Üniversitesinde yapılan bir zaman yolculuğu deneyinde bulunuyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi deney sırasında işler ters gidiyor ve olaylar gelişiyor. Kardeşi tarafından başlatılan bu deneyin sonucunda zaman yıkılmaya başlar ve bunu önlemeye çalışan kahramanımız Jack de zamanı yönetmekle ilgili garip güçler elde eder. Kendi etrafındaki zamanı durdurarak üstüne gelen kurşunlardan kurtulabilir, belli bir bölgeye saldırarak içindeki düşmanların, patlamaların orada donup kalmasını sağlayabilir veya gözle görülemeyecek kadar hızlı hareket edebilir hale gelir.

quantum-break-inceleme-2

Zamanı yönlendirebilme yeteneğine kavuşan Jack Joyce, oyunda karşı karşıya geldiği Monarch Corporation isimli şirketin yüksek donanımlı askerleriyle bu özel güçleri sayesinde savaşabiliyor.

Oyunda temel olarak kullandığımız 4 farklı yeteneğimiz var. Bu sayede duvarların arkasında olsa dahi düşmanlarımızın konumlarını görebiliyor, önümüzdeki bir alana ‘zaman balonu’ açarak bize gelen mermileri durdurabiliyor, düşmanlarımızı yine zaman balonu içine alarak bir süre sonra onları patlatabiliyor ve son olarak hızlıca bir yerden bir yere geçiş yapabiliyoruz.

 

 

Son olarak oyuna yenş bşr yama geldiğini söyleyelim oyunun kendi boyutu 42 GB olup Yamanın Boyutu ise 27GB Oyunu yarısı kadar bi yama.

quantum-break

Son Düşünceler

Genel Puan 0
Okuyucu Puanı
0 oylama
0

Yorum Yap