öZEL İÇERİK
Oyun

PES 2017 Nasıl Olacak


Konami, oyunu geliştirmede kullandığı Fox Engine’i de ön plana çıkararak yeni oyunda geliştirilmiş pek çok şeyi de paylaştı.Gerçek Dokunuş, Kusursuz Pas, Gelişmiş Komutlar, Tüm Takım Kontrolü, Korner Vuruş Stratejileri gibi pek çok yeniliği paylaşan Konami, bu özellikleri ”Gerçeği Kontrol Et” başlığı altında da toplamış. Yani uzun lafın kısası Konami, yeni PES’e oldukça güvenmekte.

Topa vuruş şiddeti, kullanıcının verdiği yön, tuşlara dokunma hızı gibi pek çok faktörü ön plana çıkaran Konami, bu yeni hamlesi ile ”FIFA daha gerçekçi” algısını da ortadan kaldırmak istiyor olabilir. Ayrıca görüntü kalitesi olarak da Konami ciddi bir iyileştirme yaptığını söylemekte.
p1
Son olarak Konami’nin dediğine göre -ki bence en önemlisi bu- ilk kez bir futbol oyununda oyunun yapay zekası sizin oynayış şeklinizi çözecek. Yani birkaç maçın ardından oyunun yapay zekası hangi kanadı daha sık kullanıyorsunuz, pas organizasyonunuz nasıl işliyor gibi şeyleri öğrenip o şekilde karşılık verecek

PES 2017 oynanış videosu 27-28 Mayıs tarihinde düzenlenecek PES World Finals 2016 etkinliği kapsamında görücüye çıkacak. PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına sunulacak oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmış değil.
Kaynakça .webtekno
Okuyucu Puanı
0 oylama
0

Yorum Yap