Donanım, Teknoloji

iPhone 7’nin En Net Fotoğrafı Paylaşıldı!


Uzun zamandan beri iPhone 7 ile ilgili detaylar gündemde yer alırken bu konuda en net fotoğrafın paylaşılması heyecan yarattı.

iphone(2)

Çin’de yayın yapan ve bugüne kadar pek çok teknolojik gelişmeyi ilk olarak duyurmayı başaran Weibo adlı blog sitesinde paylaşılan fotoğraflarda Apple tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü yeni cihazın görüntülendiği iddia edilirken telefonun özellikleri ile ilgili detaylar da paylaşıldı. Yapılan paylaşıma göre 3 GB RAM’in olacağı telefonda 4.7 inç’lik bir ekran bulunuyor.

Bu bakımdan en çok merak edilen detaylar doğru olması halinde öğrenilmiş olacak. Aynı zamanda cihaz ile ilgili dikkatlerden kaçmayan en önemli detaylardan bir tanesi de çift kameranın yer alması. Apple iPhone 7 ile birlikte ilk defa kullanıcılarına çift kamera deneyimi sunacak.

Blog sitesinde paylaşılan fotoğraf iPhone 7 modelinin arka kısmına ait olurken tasarımda çok küçük detaylar fark yaratmış durumda. Anten bantlarının bir önceki modellere göre biraz daha üst kısımda yer aldığı iPhone 7 aynı zamanda çift kamerasıyla de birlikte farklı bir görünüm sunuyor.

Apple tarafından iPhone 7 için yapılan çalışmaların Eylül ayında tanıtılması ile birlikte duyurulması beklenirken bu konuda pek çok iddianın gündeme gelmesi söz konusu. Fakat bu iddiaların doğrulanamaması bu konuda soru işaretleri yaratırken Eylül ayında yapılacak resmi tanıtımlar ile birlikte iPhone 7 hakkındaki tüm soru işaretleri de giderilmiş olacak.


Yorum Yap