Oyun

GTA V’e Liberty City DLC’si Çıkabilir!


Dünyanın en ünlü oyun serilerinden birisi olan ve birkaç sene önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala milyonlarca kişi tarafından oynanan, geliştirilen ve takip edilen GTA V, yeni bir DLC paketi almasıyla gündemde. Serinin önceki oyunu olan GTA IV’te yer alan Liberty City, bir Rockstar (GTA serisinin yapımcısı olan firma) sanatçısı tarafından RAGE engine kullanılarak yenilenmiş ve internet sitesi üzerinden paylaşılmış.

GTA forumlarından birisine üye olan Spider-Vice, Adrian Page (Rockstar’da çalışıyor) ve BlackScout isimli kullanıcılar tarafından keşfedilen ve paylaşılan bu görüntülerin Liberty City’de bulunan Middle Park bölgesinin yeniden uyarlanmış hali olduğu kısa sürede anlaşıldı.

FMwwsVh

Görüntülerin yayınlanmasının ardından Liberty City’nin GTA V’e uyarlanabileceği konusu akıllara geldi. GTA V’in Liberty City’yi kapsamayacağı açıklandığı zamandan beri bir Liberty City DLC’sinin gelebileceği hakkında söylentiler dolaşıyor. Şimdilik bu konuda bir açıklama yapmayan geliştiriciler, ilerleyen günlerde birçok oyuncu tarafından beklenen bu DLC’yi yayınlayabilirler.

Okuyucu Puanı
0 oylama
0

Yorum Yap